Microtop

Micro-Top

Micro-Top je riešenie pre realizáciu dekoratívnej steny vysokej kvality, ktorá je cenovo dostupná. Steny, stĺpy, panely, schody, dekoratívne vzory, atď – dosiahnu jedinečný a originálny vzor. Micro-Top je zložená z viacerých špeciálnych pieskov, Portlandského cementu, z anorganických prvkov odolných voči UV žiareniu a zo špeciálnych aditív, vďaka ktorým je produkt vodoodolný, má dlhšiu životnosť a práca s ním je jednoduchá. Klasická, jemná, moderná, starodávna, technologická. Môžete vytvoriť na stene všetky vaše obľúbené efekty, spríjemniť obydlie, verejné miesta, obchodné priestory, kancelárie.

Podlahy, alebo steny, dekorácia, alebo ochrana Micro-Top je veľmi flexibilný systém a môže byť aplikovaný na zvislé steny, alebo na vodorovné plochy, na ktorých sa môžu vytvárať rôzne vzory. Micro-Top chráni betónové plochy proti mrazu a soliam. Micro-Top je ideálny produkt na rekonštrukciu starého betónu.

Micro-Top je možné použiť ako pre exteriér, tak aj pre interiér. Pri práci s týmto materiálom je možné dosiahnuť rôzne vzory podlahy. Materiál je ideálny na rekonštrukciu starých betónových plôch, ale môžeme ho aplikovať aj na novovytvorené plochy. Aplikácia je jednoduchá a hlavne rýchla.
 

VLASTNOSTI:

  • Vysoká priľnavosť
  • Renovácia starého betónu
  • Zvýšená odolnosť proti oteru
  • Dajú sa primiešať tekuté pigmenty
 

Mimoriadna priľnavosť Micro-Top ma mimoriadne dobrú priľnavosť a preto pri správnej príprave plochy môže byť aplikovaný vo viacerých vrstvách a je možné vytvoriť viacero druhov vzorov. Micro-Top je flexibilný materiál a je možné ho aplikovať na drevo aj kov.